0

Зовнішній акумулятор з реверсивною зарядкою Apple MagSafe Battery Pack для iPhone (Not Logo) (Без гарантії)

Відгуки:
(0)
  • Модель: 34657
  • Наявність: Є в наявності
$7.65
Основні характеристики
Всі характеристики
Вид пристрою: Бездротовий
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуків (0)

Зовнішній акумулятор з реверсивною зарядкою Apple MagSafe Battery Pack для iPhone (Not Logo) (Без гарантії)

У 2021 році ми побачили перший Power Bank Apple. І компанія зробила його особливим. Apple MagSafe Battery Pack сумісний з актуальними пристроями iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, Pro Max і наступними моделями.

Невеликий стильний зовнішній акумулятор Apple працює за принципом технології MagSafe. Він легко магнітиться до задньої стінки останніх iPhone і починає заряджати "в один дотик" за принципом бездротової зарядки. Перед початком використання Павербанк Епл необхідно зарядити - для цього знадобляться:

кабель Ligtning to USB-C;

блок живлення 20W.

Спеціальний індикатор просигналізує про ступінь зарядки зовнішнього акумулятора. Зелений колір-ознака готовності до роботи.

Головна новина 2021 року - зовнішній АКБ Apple працює з реверсивною зарядкою. А це означає, що Apple MagSafe Battery Pack і iPhone можуть заряджатися одночасно! Працює це за двома принципами:

До адаптера живлення в розетці підключається Power Bank Apple, на нього кладеться iPhone-девайси заряджаються одночасно.

iPhone підключається до живлення за допомогою порту Lightning, до нього прикріплюється зовнішній акумулятор. MagSafe Battery Pack почне отримувати заряд безпосередньо від смартфона, як тільки iPhone зарядиться до 80%.

Для використання реверсивної зарядки знадобиться блок живлення потужніший - від 27 Вт. Ця функція означає, що блок живлення може стати продовженням вашого пристрою, додатковим акумулятором, який підтримає протягом дня. І окрема розетка не потрібна-у нас і так достатньо пристроїв, яким необхідно харчування щодня.

Характеристики
МЗП/АЗП
Вид пристрою Бездротовий
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.